jakie studia aby pracowac w domu dziecka

jakie studia aby pracowac w domu dziecka

Co powoduje nasycić stać Zahamowanie?

Jednym z takich przyczyną zahamowania glute mogą być spowodowane poprzez wzajemny hamowania. Teoria ta mówi, że napięty mięsień może zmniejszyła wejście neuronowej do jego antagonisty funkcjonalnego (przeciwległe). Co to oznacza w języku rzeczywiste jest to, że do mięśni do umowy, jej przeciwieństwem musi odpocząć.konserwacja dźwignic W przeciwnym mięśni jest szczelne, to zdolność tego mięśnia zamówienia będzie ograniczony. W nawiązaniu do pośladkowy wielki, napięty illiopsoas (jego przeciwieństwo) będą mechanicznie zmniejszyć rozszerzenie hip, jak również spadek wejście neuronowej do pośladków.

Dlatego też, poprzez zmniejszenie aktywacji illiopsoas i szczelność możemy zacząć bardziej skutecznie uaktywnić nasycić. Gdy twoje pośladki są bardziej aktywne, można rozpocząć, aby zwiększyć ich wytrzymałość. Kolejny postęp odtąd będzie rozwijać moc poprzez rozszerzenie biodrowego. To z kolei, kiedy już cofnąć się do praktycznego świata z rzędu, po prostu równa się napędzających się szybciej w kierunku mety. I, mimo wszystko, jest to, że nie to, co staramy się robić?

Więc to ma sens, aby obudzić swój tyłek, upewnij się, że robi wystarczająco dużo pracy, a następnie zmusić go, aby pomóc dostać się do tej mety tak szybko jak to możliwe ....

Powyższa informacja jest bardzo krótki przegląd aktywacji glute oraz implikacje dla uruchomiony. Te same informacje i zasady omówione mogą być stosowane do każdego, kto próbuje kierować swoje pośladki w dowolnym programie ćwiczeń. Jeśli wymagające żadnych dodatkowych informacji na temat powyższego artykułu lub jakiegokolwiek innego aspektu treningu uprzejmie prosimy o kontakt Lyndon Littlefair w równowadze.

Artykuł napisany przez: quatrodes extra