jakie studia do pracy w przedszkolu

jakie studia do pracy w przedszkolu

Obserwowanie gwiazd w Cherry Springs State Park, Coudersport Pa, Hrabstwo Potter

Najpierw trochę historii o Cherry Springs State Park.

Osiedlił się w około 1818 Jonathan Edgcomb on zbudowany budynek, strukturę dziennika, który przyszedł, aby być znany jako The Cherry Springs Hotel. Ze względu na jego oddalenia, pierwsi goście byli bardzo nieliczne.Gadżety reklamowe Wolsztyn Wkrótce potem przemysł ciężki przeniósł się i przystąpił do tarcica off sporo odległych gatunków drewna liściastego, w tym drzew wiśniowych, w których park jest nazwane.

Znajduje się kilka mil od skrzyżowania Pa Rt 6 Pa Rt44S, na południe od Pa Rt 44 to Cherry Springs State Park. Jest odległy, izolowane dzikie dzisiaj, jak to było 200 lat temu. Ze względu na brak pobliskich miast i zanieczyszczenia światłem, stało się "miejsce" dla gwiazd gazers pochodzących z daleko i szeroko.

jakie studia do pracy w przedszkolu

Porady na nocne niebo w Cherry Springs State Park

Znajduje się pod adresem:. montaż okien gdynia 4639 Cherry Springs Rd Rt 44 (PA) Coudersport, PA 16915 jest zaledwie kilka minut na południe od Pa Rt 6 w Coudersport Pa The Parks numer telefonu (814) 435-5010

• Ubierz się ciepło na wiosnę, jesień Zimowy. Jest to szczyt górski i chociaż Temperatury dzienne mogą być umiarkowane temperatury w porze nocnej spadnie znacząco. Zaleca przynoszą koce i krzesła.

• Cherry Springs State Park jest, więc proszę stosować się do zasad parku.

jakie studia do pracy w przedszkolu

• Po przybyciu na 20 minut do oczu w celu dostosowania do braku światła

• Zwierzęta domowe nie są dozwolone w dziedzinie astronomii obserwacyjnej, gdy astronomowie istnieją.

• Jeśli masz ze sobą latarkę, to musi być pokryte w czerwonym celofanu lub czerwonego filtra obiektywu. Pozwoli to zachować widzenie w nocy.

• Jeśli masz lornetkę lub teleskop, wprowadzają je. Naga widzenia oka jest spektakularny, ale lornetka będzie tylko dodać do swojego doświadczenia.

Artykuł napisany przez: