jakie studia informatyczne

Touroperator zatrudnienia - nowy sposób na badanie

Praca agencji turystycznej są doskonałym sposobem na wejście w ekscytującej branży turystycznej. Istnieje wiele różnych kwalifikacji można nabyć, aby dać sobie przewagę w swoim dążeniu do doskonałej pracy jako touroperatora, w tym dyplomów, A-levels, BTEC, NVQ i stopni. W tym roku jednak, widzi początek nowego systemu, który jest zaprojektowany, aby pomóc młodym ludziom przygotować się na przyszłość, czy nadal będą w edukacji lub udać się prosto do pracy.

Nowy Dyplom

Ten schemat jest nowy dyplom w Podróży i Turystyki, który został opracowany z pomocą Instytutu Podróży i Turystyki (ITT) i został wprowadzony w życie we wrześniu 2010. Jest obecnie nauczane w całej Wielkiej Brytanii. Dyplom to mieszanka teorii i praktyki, tak by lepiej przygotować uczniów do pracy w realnym świecie. Dyplom jest cenną pomocą dla osób ubiegających się o zatrudnienie touroperatora, zapewniając doświadczenie w pracy w branży turystycznej oraz zestaw umiejętności zastosowania do biur podróży.

Co Uczy

Dyplom jest skierowany do młodych ludzi w wieku od 14 do 19 lat i daje im naukę danego sektora pogłębionej, która obejmuje podróże, turystyka i transport osób. Obszary te obejmują usługi turystyczne, usługi turystyczne, konferencje i wydarzenia, usługi zakwaterowania, atrakcji turystycznych, autobusem, pociągiem, autokarem, lotnictwa, żeglugi śródlądowej, morskiej, taksówek i prywatnych wynajem, planowania i transportu Wspólnoty. Oczekuje się, że studenci będą uczyć się cenne doświadczenie życiowe i zatrudnienia, umiejętności, które pomogą im, gdy pochodzą one ubiegać się o role w przemyśle - takich jak zatrudnienie touroperatora.

Struktura Diploma

Dyplom jest bardzo elastyczny i może być zakończona w jej postaci własnej lub w połączeniu z GCSE-tych lub A-levels.
Artykuł napisany przez: