jakie studia dla elektryka

jakie studia dla elektryka

Środki przeciwbólowe są tak bezpieczne, jak się wydaje

Masz trochę ból głowy? Co robisz? Ponieść? lub pop okrągłe do lokalnego supermarketu i podnieść trochę Nurofen, trochę Tylenol, aspirynę? Czy może odwiedzić lokalnej aptece za coś nieco bardziej wydajny - może coś z odrobiną kodeina dodany dać to, że większy rozmach?

Ból jest bolesne.Systemy rynnowe

Nie ma mowy o tym. I większość ludzi, gdy doświadczają bólu, chcą być wolne od niej tak szybko, jak to możliwe. Dopóki ból nie wydaje się być wskazaniem wystąpienia jakiegoś zagrażającego życiu stanu, to większość ludzi nie interesuje dlatego, że tam jest, czy też nie ma to wiadomość, wszyscy chcą to pop mały biały tabletki w ustach i być wolne od bólu.

Jeśli ból jest trwała i odporna na over-the-counter (OTC) leków a następnie wizyta u lekarza jest w porządku. Jeśli jest to nic poważnego, czy coś poważnego, że operacja nie jest w stanie ustalić, wówczas lekarz może również zalecić coś na ból, który jest nieco mocniejszy niż w przypadku produktów OTC.

jakie studia dla elektryka

Tak czy inaczej masz swoje leki przeciwbólowe.

Teraz jest interesująca mit o narkotyki. Właściwie jest ich kilka, ale wszystkie one są powiązane. Głównym celem mitu jest to, że zostały dokładnie przetestowane, uznane za bezpieczne i zatwierdzone przez Food Drug Administration (FDA) lub odpowiedni organ w swoim własnym kraju.

Prawdą jest, że gdy zostały przetestowane. I prawdą jest, że zostały one zatwierdzone. Ale byłoby błędem zakładać, że niektóre badania i zatwierdzenie przez FDA, oznacza to, że coś jest bezpieczne.

Jeśli chodzi o badania - czy wiesz, że powszechną praktyką jest, aby zatrudnić 'name' - często profesora szkoły medycznej - który zaczyna pełny kredyt za przygotowanie studium, choć prawdopodobnie nie ma nawet jedno, aby ją przeczytać. Prawdziwi autorzy po prostu zniknąć z powrotem w swoich biurach w siedzibie produkcji leków spółki.

Artykuł napisany przez: cyberfolk