jakie studia magisterskie po dietetyce

jakie studia magisterskie po dietetyce Lepsze niż mandaryńskim czasami.

języków indyjskich: tamilski i hindi

Tamil posiada oficjalny status w Singapurze jako język większości Indian Singapur, którzy zazwyczaj mają tendencję do migrowały ze stanu Tamil Nadu w Indiach. Indianie obecnie migrujące do Singapuru pochodzą z całych Indii, a zatem są bardziej skłonni mówić hindi. Więc Hindi stopniowo zyskuje na znaczeniu również.www.elektrotechmed.com

Szczególnie wśród starszego pokolenia: chińskie dialekty

Wczesne chińscy imigranci Singapur przyszedł zwłaszcza z południowych prowincjach Chin. Gdy dotarli w Singapurze, założyli blisko dzianiny grupy z ludźmi pochodzącymi z tego samego obszaru. Żaden z nich nie mówił Mandaryna jako języka ojczystego, mówili lokalne dialekty takie jak Hokkien, Teochew, Hainanese i kantoński.

Wiele starszych Singaporeans były kształcone w czasie, Mandarin nie była obowiązkowym przedmiotem, więc mają one tendencję do komunikowania się w języku angielskim w sytuacjach oficjalnych, w chińskich dialektów w domu oraz z bliskich przyjaciół.

Unifikator: Singlish

Singlish wykorzystuje gramatyki nocleg muszyna i vocab ze wszystkich powyższych języków. Jest to wielka jednoczącym, a czasem jedynym sposobem komunikowania się. Jest to unikalny w Singapurze. Gdzie indziej na świecie nie wymienionych języków żyć w takiej bliskości?

Jeśli starsza Chinka musi dostać jej punkt zmierzającej do młodych guy indyjskich, Singlish staje się największym wspólnym mianownikiem.

Singlish często wyśmiewane jako "niewłaściwego języka angielskiego", a jedno jest prawdą o tym: jeśli jesteś obcokrajowcem nowy w Singapurze i słychać Singlish, nie będzie go zrozumieć. Można usłyszeć kilka angielskich zwrotów, ale nie bardzo rozumiem. Jeśli jesteś zupełnie nowy w Singlish, czyta się o swoich najbardziej popularnych idiomów i zaskoczyć ludzi wokół ciebie!

Czy jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, Mandarin, Malajski, Tamil hindi lub w kraju, gdzie to faktycznie mówione? Znajdziesz tu przegląd singapurskich szkołach językowych tutaj!

Artykuł napisany przez: