jakie studia aby zostac ksiegowa

Prosty przewodnik do pisania (i Nadanie) przemówienie

Prawie jak bał jak węże i pająki, wystąpień publicznych plasuje się wysoko w plastry na blizny po cc powodując lęk u wielu z nas.

Niezależnie od motywacji jest chęć do nauki i prosty koniecznością, tutaj jest bardzo prosty przewodnik do pisania i wygłasza przemówienie. Twój Wątek: Czy to już mowy o czymś wiedzieć? Następnie wziąć czystą kartkę papieru i zapisz jak najwięcej faktów, jak można myśleć o tym temacie. Umieść je losowo po stronie z kręgów lub pudełkach sporządzonych wokół każdej myśli. Następnie rysować linie do łączenia myśli razem w znaczący sposób. Doskonałym strona tego rodzaju burzy mózgów można znaleźć na http://www.mindmap.com.

Po wyczerpaniu swoją wewnętrzną wiedzę lub, jeżeli jest to temat nie wiem zbyt wiele o, zrobić wyszukiwania Google (www.google.com) na ten temat. Odwiedź miejsca, które zdają się mówić do tematu i znowu zapisz indywidualne myśli i pomysłów na pustym arkuszu papieru.

Twój Wstęp: Teraz weź swój arkusz pomysłów i napisać wstęp 3 zdania. Jeśli wybierasz się do opisania tego, aby mnie nad filiżanką kawy, co byś powiedział? Kluczem do przemawia to konwersacyjny ton. We wstępie poinformować słuchaczy, co masz do powiedzenia.

Korpus: W trzech podrozdziałach (A, B, C lub I, II, III lub I, II, III) rozszerzyć na wstępie. Jaka jest pierwsza najważniejsza chcesz publiczność wiedzieć? Drugim najważniejszym? Trzeci? Bądź każdą sekcję o 2 lub 3 ust długich. Przechowywać nawiązując do swojej strony burzy mózgów.

Wnioski: We wstępie powiedział im, co pan powie. W organizmie powiedziałeś je ponownie w szczegółach. W konkluzji teraz opowiedzieć je ponownie. Powiedz im, co masz zamiar powiedzieć, powiedz im, a potem powiedz im to, co pan powiedział. Uzależnianiu zawarcia około 2 razy tak długo, jak wstępie.

Chcesz działania z tego? Wystąpienie jest informować, przekonywać, lub, aby przejść do działania.
Artykuł napisany przez: http://www.cerkall.pl/