jakie studia po biologii

jakie studia po biologii

Co dokładnie ma Aberdeen ma do zaoferowania? Cóż, jest to urocze miasteczko w południowej Waszyngtonie, że nie ma wiele do zrobienia ... ale to dawny dom Kurta Cobaina. Kurt Cobain był założycielem i wokalistą małym zespole Nirvana i poważne melomani musi wykonać co najmniej jeden pielgrzymki w swoich wcieleń, aby oddać hołd dla człowieka, który prawie pojedynkę stworzył muzykę grunge i alternatywy.zakładanie ogrodów tarnów

Northwest Trek: Jeśli kochasz naturę i lokalnej przyrody, a zwłaszcza rodzaj znajdą Państwo w Waszyngtonie, z pewnością spodoba się Northwest Trek. Trek jest park dzikich zwierząt, która obejmuje więcej niż siedem sto akrów i jest domem dla dwustu miejscowych północno zwierząt. Trekkers będzie w stanie rozpoznać różne rodzaje niedźwiedzie, wilki, rysie, orły i sowy (między innymi). Jest to spacer po parku, który jest poświęcony kształceniu gości o wszystko pięknie, że Northwest ma do zaoferowania (i to musi być zabezpieczony). Lepiej niż jakikolwiek tradycyjny zoo, to oferuje odwiedzającym możliwość zobaczenia dzikich zwierząt w bliska i osobisty sposób.

jakie studia po biologii

Są to tylko niektóre z rzeczy, że Waszyngton ma do zaoferowania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo zabawne stan ten może być!

Artykuł napisany przez: